Mam na imię Monika i miło mi Cię poznać!
Zapraszam do udanej współpracy.

Mam w życiu ogromne szczęście! Pasja, która staje się pracą, jest czymś czego każdy może mi pozazdrościć. Budując wizję dążę do harmonii i równowagi. Wartości estetyczne, jakie niesie za sobą przelewanie radości w relacje kształtu, formy, faktury, to coś co wyróżnia moje realizacje, moje projekty wnętrz, od pracy z setką alternatywnych biur projektowych.

My, bo pracujemy we troje, tworząc zgrany i dobrany zespół – wykorzystujemy długoletnie doświadczenie, aktualne trendy w aranżacji i dekoracji wnętrz , kreatywność i oryginalność. Stawiamy jednak na wmalowywanie marzeń naszych Klientów w Ich przestrzeń życiową. Tę najbliższą, jak domy, mieszkania, jak i tę dalszą, miejsca pracy, spotkań, podróży czy wypoczynku. Projektujemy architekturę krajobrazu wsłuchując się w podszepty roślin, tak by nasze ogrody były przestrzenią wpasowaną w ich naturalny byt. Niezależnie, czy urządzamy wnętrze, czy sadzimy wirtualne ogrody, zawsze projektujemy zgodnie z Twoim oczekiwaniem i zapewniamy jako gwarancję – satysfakcję z efektu końcowego.

Zaprojektujemy Ci wnętrza i ich otoczenie zgodnie z Twoim nastawieniem, preferencjami i pragnieniami. Mamy pomysły, zapał i chęć by zaprosić Cię do zabawy, razem wykreujemy styl o ponadczasowym charakterze. Zapraszam na spacer po możliwościach. Wnętrzach i ogrodach pięknych, ujmujących, w których zawsze poczujesz się dobrze i odpoczniesz.